Kópia Japonské a Americké stíhacie lietadlá bojov v Pacifiku 1941-1945

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch Vás pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí srdečne pozývajú na Celoslovenskú noc múzeí do:

Stálej hlavnej expozície v budove Kúpeľnej dvorany:

otvorené od 13.00 do 20.30 hodiny

Program:

Priebežne - komentované prehliadky expozície Piešťany – pohľad do minulosti výstava historickéch fotografií v parku pred múzeom.

Online prezentácie na facebook-u múzea v priebehu dní 14. a 15. mája 2021

Pozývame Vás aj do expozícií a na výstavu do Vily dr. Lisku:

Štefániková č. 1, Piešťany otvorené od 13.00 do 20.30 hodiny

pozývame Vás aj do expozícií a na výstavu do expozície Pamätná izba Ivana Krasku:

Nábr. I. Kraska č.2, otvorené od 13.00 do 18.00 hodiny

Program: Komentované prehliadky expozície.