Výstavy

TRIDSAŤ (NE)NEŽNÝCH ROKOV

Výstava potrvá od 13.11.2019 do 01.12.2019

Trnavský samosprávny kraj Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch a Mestské kultúrne stredisko Piešťany pozývajú Vás a Vašich priaťeľov na Slávnostné otvorenie výstavy

TRIDSAŤ (NE)NEŽNÝCH ROKOV - 30 rokov po roku 1989 - fotografie z archívu múzea a archívu Martina Vala

Navštívte výstavu dňa 13.11.2019 o 17.00 hod. vo výstavných priestoroch Foyer Kultúrnospoločenského centra Fontána.

Kurátori výstavy: Vladimír Krupa a Martin Valo

Tešíme sa na Vás.