Výstavy

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

pozývajú Vás a Vašich priateľov na vernisáž výstavy

JEHO OSUDOM BOLI PIEŠŤANY

spojenú s prezentáciou knihy Stanislava Žlnaya „Komu prvému asi zazvoní?“

Alexander Šindelár, piešťanský starosta, farár a dekan

Vernisáž výstavy a prezentácia knihy sa uskutočnia pri príležitosti 70. výročia jeho tragickej smrti dňa 9. novembra 2017 o 16.30 hod. vo výstavných priestoroch Balneologického múzea Imricha Wintera - Vila Liska, Štefánikova ul. 1, Piešťany.

Výstava potrvá do 31. januára 2018

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.