Vianočné trhy v Balneologickom múzeu Imricha Wintera v Piešťanoch

Srdečne Vás všetkých pozývame do hlavnej expozície Balneologického múzea na Vianočné trhy spojené s prezentáciou vianočných tradícií v dňoch.

• 27. novembra 2019 o 15.00 hod. - ukážky pečenia oplátok, zdobenie medovníkov, tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb a pohľadníc)
  • 4. december 2019 o 15.00 hod. - ukážky pečenia oplátok, zdobenie medovníkov, tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb a pohľadníc)
  • 11. december 2019 o 15.00 hod. - ukážky pečenia oplátok, zdobenie medovníkov, tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb a pohľadníc)

Od 27. novembra 2019 sa začínajú aj VIANOČNÉ TRHY - predaj zaujímavých kníh, ľudových výrobkov, medovníkov, oplátok a mnohých ďalších suvenírov.

Tešíme sa na Vás v hlavnej expozícií Balneologického múzea Imricha Wintera v Piešťanoch, Beethovenova 5, Kúpľná dvorana (Kursalon)