17 apr

Život a smrť gen. Milana Rastislava Štefánika

TRNAVSKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ BALNEOLOGICKÉ MÚZEUM IMRICHA WINTERA V PIEŠŤANOCH.

pozývajú Vás a Vašich priateľov na podujatie Život a smrť gen. Milana Rastislava Štefánika. Prednáška sa koná v rámci „Roka M. R. Štefánika“ pri príležitosti 100. výročia jeho tragickej smrti a k 15. výročiu vstupu Slovenskej republiky do EÚ.

Podujatie sa uskutoční dňa 25. apríla 2019 o 16.30 hod. v hlavnej expozícii v budove Kúpeľnej dvorany, Beethovenova č. 5, Piešťany.

Vstup voľný.