Vianočné trhy v Balneologickom múzeu Imricha Wintera v Piešťanoch

Srdečne Vás pozývame do hlavnej expozície Balneologického múzea na Vianočné trhy spojené s prezentáciou vianočných tradícií:

22. novembra 2018 o 15.00 hod.– ukážky pečenia oplátok, zdobenie medovníkov, tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb, pohľadníc)

29. novembra 2018 o 15.00 hod.– zdobenie medovníkov, tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb, pohľadníc)

06. decembra 2018 o 15.00 hod.– výroba oplátok, tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb, pohľadníc)

13. decembra 2018 o 15.00 hod.– pečenie oplátok, zdobenie medovníkov, tvorivé dielne (výroba vianočných ozdôb, pohľadníc)

Od 22. novembra 2018 sa začínajú aj VIANOČNÉ TRHY - predaj zaujímavých kníh, ľudových výrobkov, medovníkov, oplátok a mnohých ďalších suvenírov..

Tešíme sa na Vás v hlavnej expozícii Balneologického múzea Imricha Wintera v Piešťanoch, Beethovenova 5, Kúpeľná dvorana (Kursalon)