26 apr

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

Pozývajú Vás a Vašich priateľov na prednášku

Posledný let generála Štefánika

Prednáška (nielen) o unikátnej poslednej fotografii živého gen. M. R. Štefánika tesne pred odletom do vlasti 4. mája 1919

Podujatie sa koná pri príležitosti blížiaceho sa 99. výročia tragickej nehody gen. M. R. Štefánika pri Bratislave

Prednáška sa uskutoční v Stálej expozícii Balneologického múzea Imricha Wintera v Piešťanoch v budove Kúpeľnej dvorany (Kursalon), Beethovenova 5

26. apríla 2018 o 16. 30 hod.

Vstup voľný