22 mar

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

srdečne pozývajú Vás a Vašich priateľov na podujatie

VEĽKÁ NOC V MÚZEU

Podujatie sa uskutoční v hlavnej expozícii Balneologického múzea Imricha Wintera v Piešťanoch dňa

22. marca 2018 o 15.00 hod.

Pripravená je prezentácia kraslíc zo zbierok múzea spojená s premietaním fotografií, prednáška o veľkonočných zvykoch, ukážky zdobenia kraslíc, ktoré si môžete aj sami zhotoviť (malou podmienkou je prinesenie vlastného vyfúknutého vajíčka) a aktivity pre deti – výroba veľkonočných dekorácií

Pripravte sa na veľkonočné sviatky a príďte s nami stráviť príjemné popoludnie!