15 mar

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

srdečne pozývajú Vás a Vašich priateľov na podujatie

VEĽKÁ NOC V MÚZEU

Podujatie sa uskutoční v hlavnej expozícii Balneologického múzea Imricha Wintera v Piešťanoch dňa

15. marca 2018 o 15.00 hod.

Pripravené sú ukážky pletenia korbáčov, ktoré si môžete aj sami zhotoviť, ukážky zdobenia kraslíc, aktivity pre deti – výroba voskových a cibuľových kraslíc či veľkonočnej výzdoby (na zdobenie je potrebné si priniesť vlastné vyfúknuté vajíčka).

Pripravte sa na veľkonočné sviatky a príďte s nami stráviť príjemné popoludnie!