30 nov

Havária gen. M. R. Štefánika v dokumentoch Policajného prezídia Bratislava 1919 – 1938

30. novembra 2017 o 16.30 hodine

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

Pozývajú Vás a Vašich priateľov na prednášku doc. PhDr. Karola Kulašika

Prednáška sa uskutoční dňa 30. novembra 2017 o 16.30 hod. vo výstavných priestoroch Balneologického múzea Imricha Wintera Vila Liska, Štefánikova ul. 1, Piešťany.

Vstup voľný

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.