Slávnostné pomenovanie múzea

15. júna 2017 o 16.00 hodine

Trnavský samosprávny kraj a Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch

Pozývajú Vás a Vašich priateľov na slávnostné podujatie pri príležitosti pomenovania múzea po jeho zakladateľovi Imrichovi Winterovi

Slávnostné podujatie sa uskutoční dňa 15. júna 2017 o 16.00 hod. v hlavnej expozícii múzea v budove Kúpeľnej dvorany, Beethovenova 5, Piešťany.

Program:

• odhalenie busty zakladateľa múzea Imricha Wintera a sprístupnenie výstavy o tejto osobnosti
  • prezentácia knihy Winterovci a Piešťany
  • kultúrny program

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.